2024-03-25

Nowości produktowe BRACIA KORAL w sezonie 2024

W tym sezonie nowe propozycje BRACIA KORAL to smak tarty cytrynowej oraz kilka pysznych smaków 450 ml w zupełnie nowych, kartonowych, ekologicznych opakowaniach.

Oferta BRACIA KORAL – Jak dawniej składa się z tradycyjnych, wybieranych od lat przez konsumentów smaków oraz hitów sezonu. W tym roku przygotowaliśmy kilka wykwintnych propozycji, dla których inspiracją były znane i uwielbiane od lat desery.

Oferta lodów familijnych oraz rożków rozszerzy się o smak tarty cytrynowej. Nasze tegoroczne nowości to: Lody familijne 900 ml o smaku tarty cytrynowej oraz Rożek o smaku tarty cytrynowej 180 ml.

Szeroki wachlarz nowości produktowych 2024 proponujemy w ramach naszej oferty lodów familijnych w kubkach o objętości 450 ml. Nowe smaki to: Beza & malina, Brownie & karmel, Jogurt & truskawka. 

Beza & malina to lody o smaku biszkoptowym i mascarpone z sosem malinowym, dekorowane bezami. Brownie & karmel to lody o smaku deseru brownie z sosem słony karmel. Jogurt & truskawka to lody z jogurtem i sosem truskawkowym.

Na uwagę zasługuje fakt, iż zgodnie z trendami rynkowymi oraz działaniami zmierzającymi do zrównoważonego rozwoju, wszystkie lody 450 ml mają nowe, ekologiczne opakowania. Odświeżona została również ich szata graficzna.

Nasza oferta HoReCa rozszerzy się o dwa nowe smaki: tartę cytrynową oraz cosmopolitan.

Promocja nowości BRACIA KORAL będzie wspierana szeroko zakrojonymi działaniami online i offline. Odbywać się będzie w ramach nowej strategii komunikacji i pod nowym hasłem “Chwile, do których wracasz”. Zarówno młodsi, jak i starsi konsumenci, mają swoje ulubione momenty oraz okresy w życiu, do których lubią wracać we wspomnieniach, dlatego marka BRACIA KORAL otwiera się w tym roku również na młodszych konsumentów. Wśród nich nie brakuje tych, którzy doceniają najwyższą jakość produktu premium oraz receptury oparte na najlepszych składnikach: prawdziwej polskiej śmietance, świeżych owocach i belgijskiej czekoladzie. Z myślą o młodszych konsumentach, marka BRACIA KORAL będzie więc mocno obecna w social mediach. Nie zabraknie atrakcyjnych konkursów i wzruszeń dla wszystkich miłośników naszych lodów. Z myślą o naszych kontrahentach uruchomiliśmy nową odsłonę strony internetowej. Zapraszamy do zamawiania naszych lodów!

AKTUALNOŚCI

Sprawdź najświeższe aktualności na temat marki BRACIA KORAL

2024-03-25

Nasza marka lodów na prawdziwej śmietance BRACIA KORAL – Jak dawniej, otrzymała trzy wyróżnienia w prestiżowym programie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma. Marka BRACIA KORAL otrzymała w tegorocznej edycji […]

2024-03-23

Dla naszych fanów na Facebooku przygotowaliśmy atrakcyjny konkurs z nagrodami. Nadeszła kalendarzowa wiosna. Przyroda budzi się do życia, a marka BRACIA KORAL budzi wspomnienia, zarówno te odległe, jak i te […]

2024-03-20

Informacje biznesowe, zapowiedzi kampanii reklamowych oraz nowości produktowych, a także fakty i ciekawostki z przeszłości naszej firmy – to i wiele więcej znajdziecie na profilu PPL Koral na LinkedIn.  Serdecznie […]