BRACIA KORAL – JAK DAWNIEJ

Chcemy Ci towarzyszyć we wspomnieniach błogich chwil

O firmie Wyróżnienia Aktualności Certyfikaty

Gdzieś, kiedyś, coś się wydarzyło. Wczoraj? Kilka lat temu? A może, gdy byłeś jeszcze dzieckiem?

Niezapomniany spacer z mamą? Pierwszy pocałunek? Wakacje Twojego życia?

Coś radosnego. Coś ważnego. Coś, co Cię poruszyło. Z wrażenia aż zaparło dech w piersiach. Zapadło w pamięci. Wpłynęło na to, kim jesteś.

Czegoś zasmakowałeś. Czegoś się nauczyłeś. Czegoś doświadczyłeś…

BRACIA KORAL
Chwile, do których wracasz

HISTORIA NASZEJ FIRMY

Marka BRACIA KORAL należy do PPL Koral, firmy rodzinnej z prywatnym polskim kapitałem, z siedzibą w Nowym Sączu. Firmy, która jednocześnie jest największym producentem lodów w Polsce i jednym z największych w Europie.

PPL Koral prowadzi działalność od 1979 roku. 35-lecie firmy było dla młodszego pokolenia rodziny Koral okazją do uczczenia sukcesu jej założycieli, Józefa i Mariana Koral. Wyrazem tego było powołanie brandu BRACIA KORAL w 2014 r. Marki premium lodów w vintage opakowaniach, przywołujących sentyment do tego, co było kiedyś - lodów na bazie prawdziwej polskiej śmietanki. Marka BRACIA KORAL szybko skradła serca konsumentów i po dziś dzień jest jednym z pierwszych wyborów kolejnych generacji, które cenią lody z kategorii premium.

Zapraszamy na LinkedIn

Od tego czasu marka przeszła rebranding i redesign opakowań. Przez te lata zaprosiła też do współpracy wybitnych polskich artystów: Zbigniewa Wodeckiego, Artura Żmijewskiego i Jana Frycza. Reklamy z ich udziałem budowały jej wizerunek, a smak lodów cały czas pozostawał niezmienny – Jak dawniej.

Produkty z kolekcji BRACIA KORAL wytwarzane są z najlepszej jakości składników pochodzących od renomowanych dostawców: świeżej śmietanki, prawdziwego masła, najlepszej jakości bakalii, polskich owoców oraz czekolady belgijskiej. Nasi partnerzy biznesowi mogą je zamawiać poprzez formularz na stronie Koral lub kontaktując się z naszym Działem Sprzedaży.

WYRÓŻNIENIA

Next

AKTUALNOŚCI

Sprawdź najświeższe aktualności na temat marki BRACIA KORAL

Next
Left

CERTYFIKATY

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty

Polityka bezpieczeństwa i jakości żywności
Next
Next